Токарна обробка металу

Токарна обробка металу

Якісно виготовлені металеві деталі забезпечують злагоджену роботу механізмів та промислових машин, за умови, що токарю вдалося дотриматися точних параметрів виробу. Інакше вали, гайки та шестерні не зможуть доповнювати один одного – двигуни, верстати, компресорні станції будуть непридатні для запуску. 

 

Для фахівців нашої компанії токарне оброблення є основним видом діяльності. Токарі мають всі необхідні навички роботи з металом і надають якісні послуги.

Що входить у поняття токарної обробки

Під час токарної обробки фахівці iTokar використовують імпортний інструмент. Різці впливають на металеву заготовку доти, доки вона не набуде необхідної форми і розміру. Крім того, враховуються вимоги щодо якості поверхні.

 

Можлива обробка від однієї деталі, є виготовлення великої партії з аналогічними параметрами, які будуть максимально ідентичні по відношенню один до одного. Досягти такого результату вдається завдяки сучасному та точному устаткуванню. 

 

Верстати, що використовуються операторами, мають високу продуктивність, що дозволяє виготовити безліч деталей в стислий термін. При ручній обробці це неможливо. У верстаті заготівля обертається за правильною з технологічної точки зору траєкторією, поступово з неї знімаються зайві шари металу. Таким чином, на заготівлі з'являються отвори певних параметрів, різьблення і т.д.

Які методи використовуються при токарній обробці та скільки коштують послуги компанії iTokar?

Вартість послуг залежить від багатьох факторів, таких як обсяг замовлення, складність обробки, вид матеріалу та інших параметрів. Заготовки з металу обробляються такими методами: 

 

  • обточуються;
  • розточуються;
  • проводиться підрізування торців;
  • прорізаються канали;
  • наносяться різьблення;
  • обробляються поверхні. 

Матеріал підбирається відповідно до сфери експлуатації. Ми працюємо зі сталлю, алюмінієм, кольором і нержавійкою, для кожного виду матеріалу передбачені певні операції, коригується сила впливу на заготівлю, підбирається інструмент. 

 

Звертайтеся до нас, якщо вам необхідно виготовити корпуси, шківи, ​​ролики, фланці, диски та інші деталі з металу. Ми гарантуємо якісний результат та впевнені, що виготовлені нами деталі дозволять вам налагодити роботу механізму або підвищити його продуктивність.Контакти UA

Address АДРЕСА

Україна, Київ, вул. Полковника Шутова 16, 03067

Phone Телефон

+380964387611

+380936028170

Email Email

info@tokarnie-raboty.com.ua